Черкаський державний технологічний університет
,

Центр працевлаштування та розвитку кар'єри
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Новини

27 березня о 1400 в кінозалі представниками Черкаського міського центру зайнятості буде проведено майстер-клас зі створення відеорезюме.

Відеорезюме — відео-ролик тривалістю до 3-х хвилин, що містить інформацію про навички, досвід, інтереси та переконання кандидата та відповідає на запитання, чому саме він є найкращим кандидатом на вакансію. Відеорезюме дає можливість доповнити стандартне резюме емоціями та показати особистість кандидата, а не лише його освіту та досвід.

Використання відеоматеріалів – один із найактуальніших методів добору персоналу та пошуку роботи. Тож не прогав можливість підвищити свої шанси на ринку праці!

27 березня о 1330 в кінозалі відбудеться  зустріч з представниками кадрової служби Національної поліції в Черкаській області з питань підбору персоналу на  посади слідчих та сержантського складу.

Публічне Акціонерне Товариство «Графія Україна» входить до групи «Mayr-Melnhof  Пекеджінг», яка є європейським лідером в галузі виробництва картонної упаковки. Підприємство має в розпорядженні сучасне виробниче устаткування та пропонує повний виробничий цикл якісної продукції для пакування.

ПАТ «Графія Україна» на даний момент прагне залучати до роботи молодих працівників, які можуть генерувати нові ідеї і швидко адаптуватися до змін і нововведень. Саме тому, 15  березня,  у день 57-річчя університету, ректор ЧДТУ Олег Григор та начальник відділу по роботі з персоналом  Романюк Ірина підписали договір про співпрацю з питань працевлаштування студентів та випускників.

Всих, хто прагне працювати в команді професіоналів, розвиватись та отримувати гідну заробітну плату, запрошуємо до Центру працевлаштування та розвитку кар'єри за детальною інформацією.

SMF Poland Sp. z o.o. є фірмою, яка динамічно розвивається в галузі виробництва промислових машин та різноманітного промислового обладнання.

Багаторічний досвід та велика кількість успішно реалізованих проектів зробили нас надійним партнером для багатьох підприємств з цілого світу. Машини нашого виробництва працюють більш ніж в 200 країнах на всіх континентах.

Запрошуємо студентів та випускників до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади спеціаліста з технічно-сервісного обслуговування.

Обов'язки:

Обслуговування та ремонт промислового обладнання виробництва пластикових пляшок

Вимоги:

• Технічна освіта
  • Базові знання в області електрики
  • Вміння читати технічні креслення
  • Креативність, самостійність, оперативність, комунікативність та вміння працювати в команді
  • Водійські права кат. В
  • Англійська мова на розмовному рівні

Пропонуємо:

• Кар'єрні перспективи
  • Офіційне працевлаштування
  • Участь у розробці та впровадженні нових технологій
  • Високий рівень самостійності, мінімальна підзвітність

Чекаємо Ваших резюме на e-mail: prof@chdtu.edu.ua

Вакансія спеціаліста відділу планування

ТОВ «ММ Пекеджінг Україна»

Інформація про вакансію: повна зайнятість, соц. пакет, медичне страхування

Вимоги:

• Fluent English
  • confident computer user
  • analytical thinking
  • attention
  • ability of time management
  • high level of responsibility
  • checking skills
  • business letter writing skills
  • business communication skills

Контакти: тел. 545909, 050 4470715

Завод «Еконія» на Черкащині є потужним підприємством з виробництва мінеральної води та дитячого харчування. Компанія, заснована в 2007 році, зараз входить в ТОП-15 виробників негазованої води в Україні.

Одним із головних чинників лідерства «Еконії» на ринку є впровадження інноваційних технологій, а також постійний професійний та кар’єрний ріст працівників.

Крім того, компанія відкриває дуже багато можливостей для молодих спеціалістів, допомагає у навчанні, проводить різноманітні заходи з мотивації та надає найсучаснішу матеріальну базу для роботи усіх підрозділів.

Якщо Ви: амбіційні, креативні, енергійні, маєте лідерські навички і прагнете стати частиною команди «Еконія», - тоді для Вас відкриті вакансії хіміка та мікробіолога.

Надсилайте Ваші резюме на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Приватне акціонерне товариство "Будівельно-монтажне управління № 3" повідомляє про відкриття наступних вакантних посад:

• Спеціаліст по тендерній роботі
  • Майстер будівельних та монтажних робіт
  • Інженер проектного відділу

За детальною інформацією звертатись за телефоном: (067)4709740.