Ви тут: Центр працевлаштування студентів ЧДТУ Новини Мережа магазинів «Делікат» запрошує на роботу
Вівторок, 12 грудня 2023 12:51

Мережа магазинів «Делікат» запрошує на роботу

Сім'я магазинів «Делікат» безупинно зростає та відкриває двері своїх магазинів у нових куточках міста Черкаси та області та гостинно запрошуємо не лише покупців, а й тих, хто готовий приєднатися до нашої сімʼї, прагне зростати й вдосконалюватися разом.
У нашій компанії працюють як досвідчені фахівці, так і випускники та студенти. Ми цінуємо в своїх працівниках порядність, працелюбність, сумлінність у виконанні обов’язків, тому й не ставимо вікових обмежень, не вимагаємо попереднього досвіду роботи чи спеціальних навичок. Всьому навчаємо. Зручні графіки роботи дозволяють як заробляти гроші, так і мати час для дозвілля. Вчасна виплата заробітної плати, премії за особисті професійні досягнення, зручний корпоративний одяг, повага та сприятлива дружня атмосфера — так ми дбаємо про своїх працівників.
Знайомтеся з актуальними вакансіями та телефонуйте нам. У Вас є шанс здобути стабільну роботу поруч з домом.
Менеджер з персоналу, 093 846-99-38, 067 528-65-61, delikat.site
З найкращими побажаннями, HR-команда сім'ї магазинів «Делікат»