Понеділок, 15 травня 2017 00:00

Ярмарок вакансій

13 травня 2017р. під час Дня відкритих дверей Черкаського державного технологічного університету спільно з Черкаським міським центром зайнятості був представлений ярмарок вакансій. Представники провідних черкаських, українських та міжнародних підприємств та організацій, потенційні роботодавці, заохотили випускників до  співпраці, розповіли про нюанси роботи та про перспективи кар’єрного росту.

-         Ми пропонуємо скористатися унікальною нагодою продуктивної співпраці з потенційними роботодавцями,  – зазначила директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак. – У свою чергу ми допоможемо визначитися з професією, створити професійне резюме, та познайомитися з переліком чинних вакансій.

З цікавими оригінальними презентаціями перед присутніми виступили: менеджер по роботі з персоналом Публічного акціонерного товариства «УКРСИББАНК» Тетяна Дятченко та регіональний менеджер із зарплатних проектів Сергій Коляда, за дорученням регіонального директора міжнародної ІТ-компанії Core Value Олексія Савєльєва спеціаліст Павло Копиця, спеціаліст програм інформування споживачів Приватного акціонерного товариства «Філіп Морріс Інтернешнл» Анатолій Дудінський, начальник групи з добору персоналу Навчального центру Державної прикордонної служби України імені генерал­-майора Ігоря Момота Дмитро Орєшин, заступник начальника управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Черкаській області Олексій Бущук, виконавчий директор Товариства з обмеженою відповідальністю «МГК-Черкаси» Сергій Зінченко, начальник відділу кадрів публічного акціонерного товариства «Черкаський шовковий комбінат» Любов Вовк, менеджер рекрутингової служби консалтингового агентства «Персонал» Олена Пихтіна.

-         Ярмарок професій у рамках дня відкритих дверей і участь такої кількості роботодавців вкотре доводить нашим майбутнім абітурієнтам високий рівень підготовки у Черкаському державному технологічному університеті, - наголосила директор Навчально-наукового центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЧДТУ Світлана Лишко. Наш університет крокує у ногу з часом і пропонує унікальну можливість здобути освіту за актуальними і затребуваними на ринку праці спеціальностями.  Після закінчення навчання у нашому виші випускники обов’язково будуть працевлаштовані та якісно підготовлені до майбутньої роботи не лише у вітчизняних, а й зарубіжних організаціях та на підприємствах.