Черкаський державний технологічний університет
,
,

Центр працевлаштування та розвитку кар'єри
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Центр працевлаштування студентів

Місія центру працевлаштування та розвитку кар'єри полягає у сприянні пошуку та працевлаштуванню студентів університету.

Основними напрямами роботи центру працевлаштування та розвитку кар'єри є:

  • профорієнтаційна робота (донесення інформації про професії, функціональні обов'язки на посадах, актуальні компетенції спеціалістів, тенденції ринку праці, проведення семінарів/ тренінгів з основ працевлаштування);
  • інформаційна робота (інформування про відкриті вакансії, програми стажувань, презентація роботодавців);
  • консультаційна робота (допомога в: плануванні кар'єри, пошуку першого робочого місця, складанні резюме, проходженні  тестувань та співбесід, розвитку актуальних компетенцій).

Задачі:

  • Формування культури пошуку роботи у студентів та випускників.
  • Встановлення прямих контактів між студентами і роботодавцями та роботодавцями та університетом.
  • Створення та впровадження спільних освітніх програм разом із підприємствами, що є лідерами в  галузі.
  • Проведення в університеті заходів, що сприятимуть працевлаштуванню студентів та випускників.

image001На сайті Центру студенти можуть дізнатися про роботодавців, що співпрацюють із університетом; графік консультацій, тренінгів та заходів з працевлаштування; наявні вакансії на ринку праці.

Він побудований таким чином, що будь-який студент може знайти інформацію про вакансії, що максимально відповідають його запитам та навикам, а також інформацію про роботодавців, які пропонують дану вакансію. Також тут можна знайти актуальні статті з працевлаштування, поспілкуватися на форумі. Заповнивши анкету, студент/випускник потрапляє до бази активно шукаючих роботу користувачів порталу, він має надіслати своє резюме на сторінку  Центру працевлаштування студентів.

Одне з головних завдань Центру працевлаштування та розвитку кар'єри навчити студентів грамотно складати резюме, впевнено почувати себе на співбесіді, ефективно презентувати себе та самостійно шукати роботу своєї мрії . Звернувшись до Центру студент може отримати кваліфіковану допомогу у складанні резюме під конкретну вакансію, крім того, при необхідності може пройти тренувальну співбесіду, та отримати практичні поради перед зустріччю з роботодавцем.