Черкаський державний технологічний університет
,
,

Центр працевлаштування та розвитку кар'єри
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Новини

Команда управління Державної служби якості освіти у Черкаській області запрошує молодих і вмотивованих спеціалістів до стажування на державну службу, з метою ознайомлення зі специфікою діяльності управління Служби та набуття практичного досвіду роботи на державній службі.

 

ХТО МОЖЕ ПРОЙТИ СТАЖУВАННЯ ВІДПОВІДНО ДО ПОРЯДКУ?

Молодь віком до 35 років (особи, які є громадянами України,  здобувачами вищої освіти або отримали вищу освіту та не перебувають на посадах державної служби).

Стажування молоді здійснюється строком до шести місяців у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників управління Державної служби якості освіти у Черкаській області. Стажування може здійснюватися повний робочий день або неповний робочий день (не менше ніж 4 години).

 

ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ СТАЖУВАННЯ?

Особа, яка має намір пройти стажування в управлінні Державної служби якості освіти у Черкаській області, надає головному спеціалісту з питань персоналу такі документи:

  • заяву про проходження стажування;
  • копію паспорта, або копію ID-картки з паперовим витягом з Єдиного державного демографічного реєстру, або копію е-паспорта;
  • копію студентського квитка (для здобувачів вищої освіти) або копію документа про вищу освіту.

 

ПОЧАТОК СТАЖУВАННЯ: 01.12.2021 р.

ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ ТРИВАЄ ДО 26.11.2021 р.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, щодокументи подаються особисто за адресою:

м. Черкаси, вул. Байди  Вишневецького, 17, 4 поверх, кабінет 411.

 

КОНТАКТНІ ДАНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО СТАЖУВАННЯ:

головний спеціаліст з питань персоналу – ВІРЬОВКІНА Наталія Миколаївна

телефон: (0472) 31-66-87

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Онлайн-екскурсія по виробництву "Магія сталі"

Дата: 7 червня  

Час: 13:00 – 14:00

На вебінарі розберемося з цікавим процесом виробництва сталі від "А" до "Я", дізнаємося про основні підрозділи підприємства, професії, за якими працюють та багато нових цікавинок

Місце: онлайн, на платформі Microsoft Teams (підключатися можна з будь-якого пристрою).


Реєстрація: https://cutt.ly/Mxj7aXM


Щорічний навчальний проект "Тиждень знань 2021"

Дата: 14-18 червня

Місце: онлайн через Microsoft Teams

Підприємства групи АрселорМіттал щорічно проводять масштабний навчальний івент у один і той самий час більше ніж в 60 країнах світу

Це - унікальна нагода долучитися до найкращих спікерів провідних тренінгових компаній України абсолютно безкоштовно!


Для кожного знайдеться своя тема: від майстер-класів для школярів, цікавих курсів для студентів, так і для корисних тем для  батьків, педагогів.

Деталі та реєстрація у чат-боті: https://t.me/LearningWeek2021_bot  


Безкоштовний кар'єрний івент для молоді "Career DAY"

Дата: 30 червня

Час: 13:00 - 16:00

Продовжуємо серію навчальних івентів "Career DAY"! Цього разу обов'язково розглянемо актуальні теми червня, нові можливості для твого розвитку та навчання, цікаві розмови з представниками різних професій та багато іншого!

Посилання на реєстрацію чекай незабаром


Освітній проєкт «Нова фабрика»

Унікальний проект «Нова фабрика» створений для амбітних студентів, учасником якого можуть стати всі бажаючі віком від 18 до 23 років, якщо є:

    випускниками 11 класу школи або коледжу та наразі вступатимуть на 1 курс (в ДУЕТ)
    студенти 1-2 курсів (в КНУ)

Більше інформації за посиланням: https://novafabryka.org/
або за телефоном 067 675 08 61


Оплачуване стажування «GoPro»

Програма стажування «GoPro» - унікальна 6-місячна можливість для студентів 2-6 курсів, які мріють почати свою кар'єру на виробництві або у великій компанії.

Більше інформації за посиланням: https://ukraine.arcelormittal.com/index.php?id=439

Представники міжнародної компанії Aptiv – найбільшого виробника автокомпонентів у світі, неодноразово відвідували Черкаський державний технологічний університет, аби ознайомитися з освітніми програмами, за якими університет готує фахівців, та у межах співпраці залучити здобувачів вищої освіти і випускників ЧДТУ до роботи на підприємстві. 

Наразі у зв’язку із відкриттям нового заводу, міжнародна компанія Aptiv запрошує здобувачів вищої освіти 5 курсу на роботу в місті Черкаси з попереднім навчанням у місті Івано-Франківськ.

Вакансії:

Інженер-технолог

Технік-технолог

Обов’язкові вимоги:знання англійської мови (intermediate level), вища технічна освіта, бажання вчитися.

Компанія пропонує:

  • Офіційне працевлаштування

  • Безкоштовне навчання на підприємстві  ДП ВО «Карпати», м. Івано-Франківськ, до 31.03.2021 

  • Безкоштовне транспортування до м. Івано-Франківськ та  з м. Івано-Франківськ до м. Черкаси 1 раз на місяць

  • Безкоштовне проживання

  • Досвід роботи у міжнародній компанії.

 Адреса для співбесід:

Міський центр зайнятості,

вул. Гоголя, 330, м. Черкаси,

з 9:00 до 16:00 щодня, крім вихідних

Тел. для довідок:

066 422 12 55

066 540 18 73

 Aptiv PLC (раніше відома, як Delphi Automotive PLC) – міжнародна компанія, яка спеціалізується на виготовленні електричних систем для автомобілів, автомобільної електроніки, систем безпеки та інших автомобільних комплектуючих. Серйозну увагу компанія приділяє інноваційній діяльності. Aptiv PLC співпрацює з багатьма країнами світу та має тисячі співробітників. Зокрема, компанія є партнером таких знаних автомобільних марок як Volkswagen, BMW, Renault, Fiat, Porsche, Audi.

Запрошуємо мотивованих та активних студентів подаватися на проходження стажування в Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), м. Париж.

Дедлайн  подачі документів - 1 березня 2021 року.

Програма стажування ОЕСР призначена для залучення висококваліфікованих та мотивованих студентів для роботи над проектами, пов’язаними  зі Стратегічними орієнтаціями Генерального Секретаря та для підтримки корпоративних функцій Організації. Головна мета стажування – надати  успішним кандидатам можливість вдосконалити свої аналітичні та технічні навички в міжнародному середовищі. Програма стажування відкрита на постійній основі (дедлайни подачі – 1 березня та 1 вересня щороку). Студенти, які навчаються за повністю акредитованою програмою будь-якого освітнього ступеня (бакалавр, магістр, доктор філософії) протягом усього періоду стажування, можуть подати заявку через Інтернет. 

Детальніше за посиланням.

Гранти та проєкти для творчої молоді House of Europe надасть культурним організаціям гранти до 8 000 євро на втілення мистецьких проєктів для творчої молоді 16-25 років. Інклюзивні театральні постановки, кінематографічні табори, урбаністичні лабораторії з переосмислення публічних просторів та інше – вітаються будь-які ініціативи, що спонукають творити. Дедлайн – 1 березня. 

Щоби дізнатися детальніше про програму, долучайтеся до вебінару  на Facebook сторінці House of Europe 20 січня, о 16:00.

Детальніше за посиланням.

Компанія «Монделіс Україна» запрошує студентів 4-5 курсів та випускників інженерно-технічних, технологічних, харчових та агрономічних спеціальностей на річне стажування «Growing together program».

Подавай заявку на «Growing together program» – річне стажування на виробництві у компанії «Монделіс Україна» – власника брендів “BelVita”, “Барні”, “TUC”, “Picnic”, “OREO”, “Milka”, “Корона”, “ЛЮКС” та інших!

Що ти отримаєш на «Growing together program»?

– Практичний досвід роботи на виробництві з високими міжнародними стандартами та сучасним обладнанням.

– Стабільну заробітну плату, харчування на підприємстві, медичне страхування, компенсацію проживання.

– Для найкращих учасників програми стажування – перспективи подальшого працевлаштування в компанії.

Посади та міста стажування (на вибір):

- інженер-технолог, інженер з обслуговування обладнання у м.Тростянець.

- агроном у м.Вишгород.

Кандидатам з інших міст забезпечуємо допомогу з переїздом.

Початок програми – 14 вересня.Тривалість – 1 рік.

Щоб подати заявку на стажування, заповнюй форму: https://forms.gle/PBYpZh4cXzXANCc97.

Детальніше: https://www.facebook.com/events/1878800888940528.

Ставай частиною команди «Монделіс Україна» – виробника № 1* у світі в категорії «печиво», а також другого найбільш глобального виробника шоколаду, цукерок та жувальної гумки!

На початку місяця, 4 березня 2020 року, другокурсниця спеціальності «Соціальне забезпечення» факультету гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету Олександра Квятковська взяла участь в інтерактивній кар'єрній конференції Recruitment Day від компанії UGEN, що проходила в Харкові.

Конференція Recruitment Day 7 Marketing&Finance – новий формат комунікації студентів із провідними міжнародними компаніями, під час якої молодь мала можливість поспілкуватися з HR-ми топових компаній, взяти участь у панельній дискусії з провідними спеціалістами та спробувати свої сили у вирішенні кейсів від компаній Coca-Cola Ukraine, Philip Morris Ukraine, METRO, Альфа-Банк Україна, Райффайзен Банк Аваль, Укрсиббанк BNP Paribas Group

Учасникам був запропонований перелік інтерактивних дискусій, серед яких: «Нові тренди в маркетингу: особливості контенту, показники KPI та способи підвищення ефективності просування проектів» та «Бюджетування: від проекту до бюджету міжнародної компанії».

Відтак, упродовж конференції замість лекцій учасникам були запропоновані дискусії, замість стендів – завдання від компаній із взаємодією з її працівниками, а під час перерви на каву замість столів – неформальне спілкування зі спеціалістами з найму персоналу в різних компаніях.

             11 березня, у переддень запровадження карантину, в Черкаському державному технологічному університеті, з нагоди 60-річчя вишу, відбулася зустріч із випускницею спеціальності «Переклад» кафедри романо-германської філології та перекладу ЧДТУ, нині керівницею відділу перекладу компанії «ІСЕА»Ольгою Піньковською.

На початку зустрічі завідувачка кафедри романо-германської філології та перекладу, кандидат філологічних наук, доцентЗоя Кучер привітала всіх присутніх зі святом, розповіла про успішних випускників кафедри, які працюють перекладачами у різних установах України та за кордоном, та представила гостю заходу Ольгу Піньковську.

Ольга розповіла присутнім про переваги навчання на спеціальності «Переклад» та про свою дитячу мрію стати перекладачкою, яка і спонукала дівчину вступити до Черкаського державного технологічного університету на спеціальність «Переклад»

Завдяки ЧДТУ моя мрія здійснилася. Рівень знань, отриманий при навчанні, дозволив втілити мрію в життя, тому зараз я займаюся улюбленою справою, - зазначила Ольга. Дякую викладачам кафедри романо-германської філології та перекладу за знання, які я отримала протягом навчання, за віру в себе, за досвід. Для мене є дуже важливим те, що я працюю за фахом. Завдяки знанням отриманим під час навчання я багато чого досягла у своєму житті.

Під час спілкування Ольга Піньковська розповіла більше про агенцію «ІСЕА», напрями її діяльності та про широкі можливості, які відкриті перед сьогоднішніми студентами. 

Принагідно, декан факультету гуманітарних технологій Наталія Махиня наголосила, що приклад Ольги має надихати студентів у прагненні до нових звершень та втіленні своїх мрій.

SPD-University запрошує запрошуємо студентів Черкаського державного технологічного університету прокачати свої навики упродовж 7 тижнів інтернатури під керівництвом менторів SPD-University.

SPD-University Internship - це:

* 7 тижнів роботи над реальними проектами за напрямком QA, Front-end (React/Angular), Java

* інтенсивне навчання в команді зі студентами SPD-University пн-пт 18:00 до 21:00

* безкоштовно!

* по закінченню навчання - можливість приєднатись до команди SPD-Ukraine

Кроки:

1. Заповнюй форму

2. Отримуй запрошення на співбесіду

3. Проходь успішно мініспівбесіду

4. Отримуй запрошення на навчання

 

Розклад:

27.01 - 12.02 реєстрація

14.02 запрошення на співбесіду

17.02 - 26.02 співбесіди

28.02 результати відбору шукай на електронці

02.03.20 - 24.04.20 навчання в інтернатурі

 

Не прогав можливість, реєструйся до 12 лютого включно!

Заповнюй форму за напрямком:

Java:bit.ly/javainternship2020

Front End:bit.ly/frontendinternship2020

QA:  bit.ly/qainternship2020

 

Форум соціального партнерства «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», що пройшов 23 грудня у Черкаському державному технологічному університеті, об’єднав представників влади, об’єднаних територіальних громад Черкаської області, бізнесу, державних установ, професійних спілок, освіти та громадськості навколо питання «Як зберегти кадровий потенціал регіону і запобігти виїзду на роботу закордон молодих фахівців із робітничих та інженерних спеціальностей – випускників навчальних закладів Черкащини».

Починаючи з 2017 року Черкаський державний технологічний університет активно впроваджує і реалізує регіональний освітній інформаційно-просвітницько-патріотичний проєкт «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ» з метою підняття престижності технологічної освіти.  

Упродовж двох років спільно з органами державної влади, роботодавцями та представниками освіти Черкаський державний технологічний університет провів низку регіональних заходів, зокрема: Регіональний «круглий стіл» для підготовки Форуму майбутнього Черкащини «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!» на тему: «Професійна освіта як основа збереження кадрового потенціалу та економічного зростання Черкаської області» у грудні 2017 року та Форум майбутнього Черкащини «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!» у травні 2018 року.

Із квітня 2019 року, за ініціативи Черкаського державного технологічного університету, на запрошення ОТГ Черкаської області, стартував регіональний освітній інформаційно-просвітницько-патріотичний проєкт «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!» в освітніх закладах об’єднаних територіальних громад Черкаської області. Нинішній Форум соціального партнерства є одним із напрямків реалізації започаткованого проєкту.

За два роки ми довели суспільству, що на Черкащині є робочі місця, а освіта регіону відповідає вимогам сучасності, – зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУОлег Григор. – На Форумі соціального партнерства нам вкотре потрібно обговорити партнерську співпрацю, зауважити спільні успіхи, акцентувати увагу на перспективах та наголосити, що немає нагальної потреби молоді виїжджати закордон. 

З вітальними словами до учасників Форуму звернулися заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Лесюк, заступник голови Черкаської обласної ради Андрій Сегеда та заступник міського голови  міста Черкаси Ігор Волошин, закликавши до об’єднання заради спільної мети – підняти на якісно новий рівень престижність регіональних закладів освіти Черкащини всіх рівнів – від середньої освіти до вищої, та підвищити потужність регіональних роботодавців, аби молодь залишалася на Черкащині.

Сучасний світ дуже швидко змінюється: з’являються нові професії, нові потреби, нові виклики, але я впевнений, що спільними зусиллями Черкаська область дасть гідну відповідь всім викликам, – наголосив у вітальному слові заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Лесюк.

 Під час Форуму соціального партнерства у межах п’яти дискусійних платформ: Освіта, Об’єднані територіальні громади, Роботодавці, Професійні спілки та Засоби масової інформації, учасники поділилися досвідом та враженнями від співпраці влади, бізнесу, освіти, профспілок  та об’єднаних територіальних громад, висловивши пропозиції для більш ефективної взаємодії та партнерства.

Відтак, роботу платформи «Освіта» розпочав директор Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерій Данилевський виступом про стан  професійної освіти в Черкаській області. Крім цього, на освітянській платформі розглянули питання співпраці загальноосвітніх закладів міста Черкаси із навчальними закладами Черкащини; співпраці закладів вищої освіти зі школами області; підготовки фахівців у Черкаській медичній академії для медичної галузі та фахівців для Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаському iнституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. З промовами перед авдиторією виступили директорЧеркаської гімназії № 9 імені О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області Ірина Топчій, директор Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій ОленаВертипорох, директор Державного навчального закладу «Черкаський професійний автодорожний ліцей» ОльгаФіліпова, проректор з навчальної роботи Черкаської медичної академії Ірина Радзієвська та  представник Черкаського iнституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Олександр Дядюшенко.

  Під час виступів у межах дискусійної платформи «Об’єднані територіальні громади» керівник Регіонального відділення Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад  в Черкаській області  Володимир Міцук та голова Медведівської об’єднаної територіальної громади Чигиринського району Олексій Лавріненко поділилися враженнями й першими результатами співпраці з Черкаським державним технологічним університетом та обговорили перспективи партнерства. Зі свого боку, міський голова міста Золотоноша  Віталій Войцехівський акцентував увагу на важливості підготовки фахівців технологічного профілю для підприємств Золотоноші, навівши статистику розвитку підприємництва в Золотоноші та кількості робочих місць на виробництвах.

Роботодавці Черкащини, а саме голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков, голова Регіональної ради підприємців в Черкаській області Олександр Турченяк,  генеральний директор Черкаського приватного акціонерного товариства «Юрія»  Віталій Пустовіт та голова ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Євгеній Глєбов у своїх промовах наголошували, що дуже важливо, аби Черкащина була експортером якісної продукції, а не робочої сили, щоб працювати на Черкащині було престижно, і щоб молоді фахівці мали бажання досягати успіху на рідній землі. Зі свого боку, директор Черкаського обласного центру зайнятості ГригорійДендемарченко зазначив про важливість служби зайнятості, яка є посередником на ринку праці, зокрема забезпечує кадрові потреби роботодавців та сприяє успішному працевлаштуванню фахівців. 

Голова Федерації професійних спілок Черкаської області Петро Шевченко  висловив сподівання, що професійні спілки Черкащини виступатимуть надійним гарантом соціального партнерства освіти, об’єднаних територіальних громад та роботодавців. Разом із цим, генеральний директор ТРК «Ільдана» Михайло Калініченко впевнений, що сучасний інфопростір повинен висвітлювати питання соціального партнерства, питання збереження кадрового потенціалу регіону та запобігання виїзду на роботу закордон молодих фахівців. 

–  Сьогодні ми об’єдналися і разом обговорили важливі питання. Я вважаю, якщо кожен зробить певні кроки на своєму місці, це будуть кроки у напрямку успіху,  на благо молоді, на благо Черкащини. Результатом спільних дій має стати наша процвітаюча держава, –  підсумував роботу Форуму соціального партнерства ректор ЧДТУ Олег Григор.

 
Сторінка 1 з 3