Черкаський державний технологічний університет
,
,

Центр працевлаштування та розвитку кар'єри
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Новини

Сім'я магазинів «Делікат» безупинно зростає та відкриває двері своїх магазинів у нових куточках міста Черкаси та області та гостинно запрошуємо не лише покупців, а й тих, хто готовий приєднатися до нашої сімʼї, прагне зростати й вдосконалюватися разом.
У нашій компанії працюють як досвідчені фахівці, так і випускники та студенти. Ми цінуємо в своїх працівниках порядність, працелюбність, сумлінність у виконанні обов’язків, тому й не ставимо вікових обмежень, не вимагаємо попереднього досвіду роботи чи спеціальних навичок. Всьому навчаємо. Зручні графіки роботи дозволяють як заробляти гроші, так і мати час для дозвілля. Вчасна виплата заробітної плати, премії за особисті професійні досягнення, зручний корпоративний одяг, повага та сприятлива дружня атмосфера — так ми дбаємо про своїх працівників.
Знайомтеся з актуальними вакансіями та телефонуйте нам. У Вас є шанс здобути стабільну роботу поруч з домом.
Менеджер з персоналу, 093 846-99-38, 067 528-65-61, delikat.site  
З найкращими побажаннями, HR-команда сім'ї магазинів «Делікат»

Команда управління Державної служби якості освіти у Черкаській області запрошує молодих і вмотивованих спеціалістів до стажування на державну службу, з метою ознайомлення зі специфікою діяльності управління Служби та набуття практичного досвіду роботи на державній службі.

 

ХТО МОЖЕ ПРОЙТИ СТАЖУВАННЯ ВІДПОВІДНО ДО ПОРЯДКУ?

Молодь віком до 35 років (особи, які є громадянами України,  здобувачами вищої освіти або отримали вищу освіту та не перебувають на посадах державної служби).

Стажування молоді здійснюється строком до шести місяців у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників управління Державної служби якості освіти у Черкаській області. Стажування може здійснюватися повний робочий день або неповний робочий день (не менше ніж 4 години).

 

ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ СТАЖУВАННЯ?

Особа, яка має намір пройти стажування в управлінні Державної служби якості освіти у Черкаській області, надає головному спеціалісту з питань персоналу такі документи:

  • заяву про проходження стажування;
  • копію паспорта, або копію ID-картки з паперовим витягом з Єдиного державного демографічного реєстру, або копію е-паспорта;
  • копію студентського квитка (для здобувачів вищої освіти) або копію документа про вищу освіту.

 

ПОЧАТОК СТАЖУВАННЯ: 01.12.2021 р.

ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ ТРИВАЄ ДО 26.11.2021 р.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, щодокументи подаються особисто за адресою:

м. Черкаси, вул. Байди  Вишневецького, 17, 4 поверх, кабінет 411.

 

КОНТАКТНІ ДАНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО СТАЖУВАННЯ:

головний спеціаліст з питань персоналу – ВІРЬОВКІНА Наталія Миколаївна

телефон: (0472) 31-66-87

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Онлайн-екскурсія по виробництву "Магія сталі"

Дата: 7 червня  

Час: 13:00 – 14:00

На вебінарі розберемося з цікавим процесом виробництва сталі від "А" до "Я", дізнаємося про основні підрозділи підприємства, професії, за якими працюють та багато нових цікавинок

Місце: онлайн, на платформі Microsoft Teams (підключатися можна з будь-якого пристрою).


Реєстрація: https://cutt.ly/Mxj7aXM


Щорічний навчальний проект "Тиждень знань 2021"

Дата: 14-18 червня

Місце: онлайн через Microsoft Teams

Підприємства групи АрселорМіттал щорічно проводять масштабний навчальний івент у один і той самий час більше ніж в 60 країнах світу

Це - унікальна нагода долучитися до найкращих спікерів провідних тренінгових компаній України абсолютно безкоштовно!


Для кожного знайдеться своя тема: від майстер-класів для школярів, цікавих курсів для студентів, так і для корисних тем для  батьків, педагогів.

Деталі та реєстрація у чат-боті: https://t.me/LearningWeek2021_bot  


Безкоштовний кар'єрний івент для молоді "Career DAY"

Дата: 30 червня

Час: 13:00 - 16:00

Продовжуємо серію навчальних івентів "Career DAY"! Цього разу обов'язково розглянемо актуальні теми червня, нові можливості для твого розвитку та навчання, цікаві розмови з представниками різних професій та багато іншого!

Посилання на реєстрацію чекай незабаром


Освітній проєкт «Нова фабрика»

Унікальний проект «Нова фабрика» створений для амбітних студентів, учасником якого можуть стати всі бажаючі віком від 18 до 23 років, якщо є:

    випускниками 11 класу школи або коледжу та наразі вступатимуть на 1 курс (в ДУЕТ)
    студенти 1-2 курсів (в КНУ)

Більше інформації за посиланням: https://novafabryka.org/
або за телефоном 067 675 08 61


Оплачуване стажування «GoPro»

Програма стажування «GoPro» - унікальна 6-місячна можливість для студентів 2-6 курсів, які мріють почати свою кар'єру на виробництві або у великій компанії.

Більше інформації за посиланням: https://ukraine.arcelormittal.com/index.php?id=439

Представники міжнародної компанії Aptiv – найбільшого виробника автокомпонентів у світі, неодноразово відвідували Черкаський державний технологічний університет, аби ознайомитися з освітніми програмами, за якими університет готує фахівців, та у межах співпраці залучити здобувачів вищої освіти і випускників ЧДТУ до роботи на підприємстві. 

Наразі у зв’язку із відкриттям нового заводу, міжнародна компанія Aptiv запрошує здобувачів вищої освіти 5 курсу на роботу в місті Черкаси з попереднім навчанням у місті Івано-Франківськ.

Вакансії:

Інженер-технолог

Технік-технолог

Обов’язкові вимоги:знання англійської мови (intermediate level), вища технічна освіта, бажання вчитися.

Компанія пропонує:

  • Офіційне працевлаштування

  • Безкоштовне навчання на підприємстві  ДП ВО «Карпати», м. Івано-Франківськ, до 31.03.2021 

  • Безкоштовне транспортування до м. Івано-Франківськ та  з м. Івано-Франківськ до м. Черкаси 1 раз на місяць

  • Безкоштовне проживання

  • Досвід роботи у міжнародній компанії.

 Адреса для співбесід:

Міський центр зайнятості,

вул. Гоголя, 330, м. Черкаси,

з 9:00 до 16:00 щодня, крім вихідних

Тел. для довідок:

066 422 12 55

066 540 18 73

 Aptiv PLC (раніше відома, як Delphi Automotive PLC) – міжнародна компанія, яка спеціалізується на виготовленні електричних систем для автомобілів, автомобільної електроніки, систем безпеки та інших автомобільних комплектуючих. Серйозну увагу компанія приділяє інноваційній діяльності. Aptiv PLC співпрацює з багатьма країнами світу та має тисячі співробітників. Зокрема, компанія є партнером таких знаних автомобільних марок як Volkswagen, BMW, Renault, Fiat, Porsche, Audi.

Запрошуємо мотивованих та активних студентів подаватися на проходження стажування в Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), м. Париж.

Дедлайн  подачі документів - 1 березня 2021 року.

Програма стажування ОЕСР призначена для залучення висококваліфікованих та мотивованих студентів для роботи над проектами, пов’язаними  зі Стратегічними орієнтаціями Генерального Секретаря та для підтримки корпоративних функцій Організації. Головна мета стажування – надати  успішним кандидатам можливість вдосконалити свої аналітичні та технічні навички в міжнародному середовищі. Програма стажування відкрита на постійній основі (дедлайни подачі – 1 березня та 1 вересня щороку). Студенти, які навчаються за повністю акредитованою програмою будь-якого освітнього ступеня (бакалавр, магістр, доктор філософії) протягом усього періоду стажування, можуть подати заявку через Інтернет. 

Детальніше за посиланням.

Гранти та проєкти для творчої молоді House of Europe надасть культурним організаціям гранти до 8 000 євро на втілення мистецьких проєктів для творчої молоді 16-25 років. Інклюзивні театральні постановки, кінематографічні табори, урбаністичні лабораторії з переосмислення публічних просторів та інше – вітаються будь-які ініціативи, що спонукають творити. Дедлайн – 1 березня. 

Щоби дізнатися детальніше про програму, долучайтеся до вебінару  на Facebook сторінці House of Europe 20 січня, о 16:00.

Детальніше за посиланням.

Компанія «Монделіс Україна» запрошує студентів 4-5 курсів та випускників інженерно-технічних, технологічних, харчових та агрономічних спеціальностей на річне стажування «Growing together program».

Подавай заявку на «Growing together program» – річне стажування на виробництві у компанії «Монделіс Україна» – власника брендів “BelVita”, “Барні”, “TUC”, “Picnic”, “OREO”, “Milka”, “Корона”, “ЛЮКС” та інших!

Що ти отримаєш на «Growing together program»?

– Практичний досвід роботи на виробництві з високими міжнародними стандартами та сучасним обладнанням.

– Стабільну заробітну плату, харчування на підприємстві, медичне страхування, компенсацію проживання.

– Для найкращих учасників програми стажування – перспективи подальшого працевлаштування в компанії.

Посади та міста стажування (на вибір):

- інженер-технолог, інженер з обслуговування обладнання у м.Тростянець.

- агроном у м.Вишгород.

Кандидатам з інших міст забезпечуємо допомогу з переїздом.

Початок програми – 14 вересня.Тривалість – 1 рік.

Щоб подати заявку на стажування, заповнюй форму: https://forms.gle/PBYpZh4cXzXANCc97.

Детальніше: https://www.facebook.com/events/1878800888940528.

Ставай частиною команди «Монделіс Україна» – виробника № 1* у світі в категорії «печиво», а також другого найбільш глобального виробника шоколаду, цукерок та жувальної гумки!

На початку місяця, 4 березня 2020 року, другокурсниця спеціальності «Соціальне забезпечення» факультету гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету Олександра Квятковська взяла участь в інтерактивній кар'єрній конференції Recruitment Day від компанії UGEN, що проходила в Харкові.

Конференція Recruitment Day 7 Marketing&Finance – новий формат комунікації студентів із провідними міжнародними компаніями, під час якої молодь мала можливість поспілкуватися з HR-ми топових компаній, взяти участь у панельній дискусії з провідними спеціалістами та спробувати свої сили у вирішенні кейсів від компаній Coca-Cola Ukraine, Philip Morris Ukraine, METRO, Альфа-Банк Україна, Райффайзен Банк Аваль, Укрсиббанк BNP Paribas Group

Учасникам був запропонований перелік інтерактивних дискусій, серед яких: «Нові тренди в маркетингу: особливості контенту, показники KPI та способи підвищення ефективності просування проектів» та «Бюджетування: від проекту до бюджету міжнародної компанії».

Відтак, упродовж конференції замість лекцій учасникам були запропоновані дискусії, замість стендів – завдання від компаній із взаємодією з її працівниками, а під час перерви на каву замість столів – неформальне спілкування зі спеціалістами з найму персоналу в різних компаніях.

             11 березня, у переддень запровадження карантину, в Черкаському державному технологічному університеті, з нагоди 60-річчя вишу, відбулася зустріч із випускницею спеціальності «Переклад» кафедри романо-германської філології та перекладу ЧДТУ, нині керівницею відділу перекладу компанії «ІСЕА»Ольгою Піньковською.

На початку зустрічі завідувачка кафедри романо-германської філології та перекладу, кандидат філологічних наук, доцентЗоя Кучер привітала всіх присутніх зі святом, розповіла про успішних випускників кафедри, які працюють перекладачами у різних установах України та за кордоном, та представила гостю заходу Ольгу Піньковську.

Ольга розповіла присутнім про переваги навчання на спеціальності «Переклад» та про свою дитячу мрію стати перекладачкою, яка і спонукала дівчину вступити до Черкаського державного технологічного університету на спеціальність «Переклад»

Завдяки ЧДТУ моя мрія здійснилася. Рівень знань, отриманий при навчанні, дозволив втілити мрію в життя, тому зараз я займаюся улюбленою справою, - зазначила Ольга. Дякую викладачам кафедри романо-германської філології та перекладу за знання, які я отримала протягом навчання, за віру в себе, за досвід. Для мене є дуже важливим те, що я працюю за фахом. Завдяки знанням отриманим під час навчання я багато чого досягла у своєму житті.

Під час спілкування Ольга Піньковська розповіла більше про агенцію «ІСЕА», напрями її діяльності та про широкі можливості, які відкриті перед сьогоднішніми студентами. 

Принагідно, декан факультету гуманітарних технологій Наталія Махиня наголосила, що приклад Ольги має надихати студентів у прагненні до нових звершень та втіленні своїх мрій.

SPD-University запрошує запрошуємо студентів Черкаського державного технологічного університету прокачати свої навики упродовж 7 тижнів інтернатури під керівництвом менторів SPD-University.

SPD-University Internship - це:

* 7 тижнів роботи над реальними проектами за напрямком QA, Front-end (React/Angular), Java

* інтенсивне навчання в команді зі студентами SPD-University пн-пт 18:00 до 21:00

* безкоштовно!

* по закінченню навчання - можливість приєднатись до команди SPD-Ukraine

Кроки:

1. Заповнюй форму

2. Отримуй запрошення на співбесіду

3. Проходь успішно мініспівбесіду

4. Отримуй запрошення на навчання

 

Розклад:

27.01 - 12.02 реєстрація

14.02 запрошення на співбесіду

17.02 - 26.02 співбесіди

28.02 результати відбору шукай на електронці

02.03.20 - 24.04.20 навчання в інтернатурі

 

Не прогав можливість, реєструйся до 12 лютого включно!

Заповнюй форму за напрямком:

Java:bit.ly/javainternship2020

Front End:bit.ly/frontendinternship2020

QA:  bit.ly/qainternship2020

 
Сторінка 1 з 4