Ви тут: Центр працевлаштування студентів ЧДТУ Новини Управління державної служби якості освіти у черкаській області запрошує молодь на стажування
П'ятниця, 05 листопада 2021 11:58

Команда управління Державної служби якості освіти у Черкаській області запрошує молодих і вмотивованих спеціалістів до стажування на державну службу, з метою ознайомлення зі специфікою діяльності управління Служби та набуття практичного досвіду роботи на державній службі.

ХТО МОЖЕ ПРОЙТИ СТАЖУВАННЯ ВІДПОВІДНО ДО ПОРЯДКУ?

Молодь віком до 35 років (особи, які є громадянами України,  здобувачами вищої освіти або отримали вищу освіту та не перебувають на посадах державної служби).

Стажування молоді здійснюється строком до шести місяців у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників управління Державної служби якості освіти у Черкаській області. Стажування може здійснюватися повний робочий день або неповний робочий день (не менше ніж 4 години).

ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ СТАЖУВАННЯ?

Особа, яка має намір пройти стажування в управлінні Державної служби якості освіти у Черкаській області, надає головному спеціалісту з питань персоналу такі документи:

• заяву про проходження стажування;
  • копію паспорта, або копію ID-картки з паперовим витягом з Єдиного державного демографічного реєстру, або копію е-паспорта;
  • копію студентського квитка (для здобувачів вищої освіти) або копію документа про вищу освіту.

ПОЧАТОК СТАЖУВАННЯ: 01.12.2021 р.

ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ ТРИВАЄ ДО 26.11.2021 р.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, щодокументи подаються особисто за адресою:

м. Черкаси, вул. Байди  Вишневецького, 17, 4 поверх, кабінет 411.

КОНТАКТНІ ДАНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО СТАЖУВАННЯ:

головний спеціаліст з питань персоналу – ВІРЬОВКІНА Наталія Миколаївна

телефон: (0472) 31-66-87