Ви тут: Центр працевлаштування студентів ЧДТУ Новини Ярмарок вакансій у межах міжнародної виставки-форуму EEA 2020
Субота, 16 березня 2019 12:32

Ярмарок вакансій у межах міжнародної виставки-форуму EEA 2020

У межах проекту ЕЕА 2020 організатори проводять вперше для ринку Електроніки, Електротехніки та Автоматизіції відкритий Ярмарок вакансій.

Запрошуємо всіх фахівців галузі, які зацікавлені у кар'єрному зростанні надавати свої резюме до бази Ярмарку вакансій.

Організатори проекту "Ярмарок вакансій" гарантують нерозголошення Вашої персональної інформації не зареєстрованим роботодавцям або третім особам.

Перелік партнерів (роботодавців) Ярмарку вакансій буде постійно оновлюватись.

Після реєстрації Вашого резюме у базі, Ви отримаєте посилання на перегляд відкритих вакансій (на вказаний в резюме e-mail).

Оберіть зручний для Вас спосіб подання резюме:

• використовуючи форму резюме Ярмарку вакансій.