Ви тут: Центр працевлаштування студентів ЧДТУ Новини Ярмарок вакансій «Україна-Франція»
Середа, 27 березня 2019 12:36

Ярмарок вакансій «Україна-Франція»

Запрошуємо відвідати третій ярмарок вакансій «Україна-Франція», організований Асоціацією «Французська ділова спільнота в Україні» (CCIFU)

Коли:

20 квітня 2019 року

Де:

Київ, «Український дім»

Ярмарок вакансій «Україна-Франція» – це ефективний майданчик для спілкування між роботодавцями та спеціалістами, які перебувають у пошуку нової перспективної роботи в міжнародних компаніях.

Серед учасників заходу будуть представлені такі міжнародні компанії як: Credit Agricole, Sanofi, Auchan, Egis, Euralis, Jeantet, Lactalis, Servier, Malteurop, Mazars, UKRSIBBANK, Veralia, Bel та інші.

Під час виставки представники компаній-учасників презентуватимуть актуальну інформацію про власні підприємства, відкриті вакансії та кар’єрні можливості.

Французький ярмарок вакансій саме для Вас, якщо Ви:

• бажаєте побудувати кар’єру в міжнародній компанії

• маєте активну життєву позицію та прагнете розвивати ваші навички

• прагнете проявити власні таланти в професійному житті

Зареєструйтесь та розпочніть власний стрімкий кар’єрний шлях разом з CCIFU!

Вхід вільний, але за умови попередньої реєстрації.